MATERIÁLY

Prispôsobte vzhľad svojho domova svojmu vlastnému životnému štýlu. Vaše zvyky zohrávajú dôležitú úlohu pri výbere materiálov pre Vašu kuchyňu a ostatný nábytok. Nechajte sa inšpirovať...

Pracovné dosky od rakúskej spoločnosti EGGER sa uplatňujú všade tam, kde záleží na estetickom pôsobení aj pri náročnej prevádzke. Krása tvaru, farby a štruktúry je žiadaná rovnako ako zodpovedajúc funkčnosť. Charakteristika kuchynských pracovných dosiek EGGER: jemný hladký povrch, odolnosť proti odieraniu, nárazom a poškrabaniu, ľahká údržba.

Lamino dosky: Sú určené predovšetkým na stavbu korpusov kuchýň - na nosnú časť kuchynskej linky - ako aj na poličky a pod... Dajú sa však tiež pouziť aj ako dvierka kuchynskej linky. Povrchová vrstva lamino dosky je s dekoratívnym povrchom a definovanou štruktúrou povrchu, odolná voči krátkodobému pôsobeniu vody, zvýšenej teplote a chemikáliám používanými v domácnosti. Povrch lamina je ľahko umývateľný a bez zápachu.

UKÁŽKA REALIZÁCIE S POUŽITÍM MATERIÁLOV EGGER

Pracovné dosky KAINDL s inšpiráciou v prírodných dekóroch s použitím inovatívnych plasticky štruktúrovaných povrchov sú vhodné pre akékoľvek využitie pre zariadenie domácnosti. Samozrejmosťou sú vysoko kvalitné povrchy s dôrazom na funkčnosť a údržbovosť. Odolné voči krátkodobému pôsobeniu vody, zvýšenej teplote a chemikáliám používanými v domácnosti. Povrch lamina je ľahko umývateľný a bez zápachu.

UKÁŽKA REALIZÁCIE S POUŽITÍM MATERIÁLOV KAINDL

Blum robí z otvárania a zatvárania nábytku zážitok, a rovnako zvyšuje komfort pohybu vo všetkých priestoroch bytu, hlavne v kuchyni. Systémy kovania Blum presvedčia vďaka premyslenosti funkcií, uznávanému designu a dlhej životnosti.

Kvalita po celú dobu životnosti nábytku - Výrobky firmy Blum majú po celú dobu životnosti nábytku - to je zhruba 25 rokov - plniť dokonalú funkciu bez jedinej chybičky.