ZHMOTNÍME VÁŠ SEN

Navrhujeme kuchyne pre život

  • Jedinečný prístup k zákazníkovi
  • Slovenský výrobca
  • Značkové rakúske materiály
  • Kovania BLUM s doživotnou zárukou

REALIZÁCIE

Za zrodom štúdia stála myšlienka čistých línií a krásnych tvarov. Kvalitu našich návrhov a realizácií dokazuje spokojnosť  a úsmev na tvári našich zákazníkov.

Naše kuchynské štúdio proFormo vytvára viac než len kuchynské linky. Vytvárame nábytok, ktorý si zamilujete.

Lak, sklo a kameň

Lakovaná kuchyňa - biely matný lak s pracovnou doskou z umelého kameňa a sklenenou zástenou. Led pás je umiestnený vzadu pri zástene, aby bol zvýraznený efekt osvetlenia zásteny.

Čistá elegancia

Elegantná biela lesklá lakovaná kuchyňa, s hnedou prac. doskou (Valentíno hnedé) a bielou sklenenou zástenou. Úchytky sú zapustené v korpuse, aby linka pôsobila čisto a elegantne. 

Veľký ostrov

Matná lakovaná kuchyňa s dyhovanými hornými dvierkami (orech americký), ktorá je výnimočná veľkou pracovnou doskou na ostrove, vyrobenou z umelého kameňa z jedného kusu.  

Biela elegancia

Lesklá lakovaná kuchyňa so sklenenou zástenou a kamennou pracovnou doskou.  

VIZUALIZÁCIE

Pripravíme vám vizuálizácie nábytku pre lepšiu predstavu vášho vysnívaného dizajnu. Postaráme sa o všetko od prvotnej vizualizácie, zamerania až po realizáciu a montáž.

NÁŠ PRÍSTUP

Všetko čo robíme je premyslené do posledného detailu.

Všetko od prvého návrhu až po kompletnú realizáciu kuchyne.


Kuchyňa je miestom, kde rodina najčastejšie trávi spoločné chvíle, miestom, kde sa okrem samotného jedenia preberajú zážitky z celého dňa, alebo sa diskutuje o plánoch do budúcnosti.

Dominantou každej kuchyne je kuchynská linka. Kuchynská linka upúta pohľad každého návštevníka. Je celoživotnou spoločníčkou a pomocníčkou každej gazdinky, ruka v ruke kráčajú jedna s druhou pri príprave jedla od jednoduchých raňajok, až po najrozmanitejšie kulinárske špeciality.

Kuchynská linka musí spĺňať nielen požiadavky na funkčnosť a využiteľnosť jednotlivých zón, musíte s ňou byť spokojní aj ako s dizajnovým kusom nábytku, vyrobeným z ľahko udržiavateľných a odolných materiálov.

Kuchynské štúdio proFormo je zamerané na výrobu kuchýň na mieru, presne podľa Vašich predstáv.

Vaša kuchyňa tak nie je limitovaná prednastavenými modulmi výrobcu, ale vypĺňa každý centimeter, ktorý si prajete vyplniť , a naopak, ponecháva voľný priestor, ktorý chcete nechať vyniknúť.

Kuchyňa na mieru Vám dovolí vyhrať sa s priestorovými možnosťami, s kombináciou rôznych tvarov, moderných materiálov a technológiami prvotriednej kvality.

Ponúkané kuchynské linky sú vyrábané iba zo značkových materiálov od renomovaných rakúskych výrobcov ako Egger, Kaindl a Blum.

Vy sami najlepšie poznáte požiadavky na svoju kuchyňu.

Spolu s našou odbornou asistenciou a poradenstvom ste v našom kuchynskom štúdiu Vy pánom pri návrhu kuchyne svojich snov. Pomôžeme Vám zorientovať sa v súčasných trendoch, dizajnovom a materiálovom prevedení. Spoločne dosiahneme realizáciu kuchynskej linky, ktorá Vám bude nielen dlho slúžiť, ale v ktorej spoločnosti sa budete aj príjemne cítiť.

Počas Vašej návštevy v našom kuchynskom štúdiu sa venujeme iba Vám. Pri kreslení 3D grafického návrhu spoločne prejdeme od Vašich predstáv cez naše odborné skúsenosti k vytvoreniu harmonickej, priestorovo, esteticky a funkčne pospájanej kuchynskej linky.

Vašu kuchyňu Vám "napasujeme" na mieru tak, aby spĺňala aj Vaše finančné požiadavky. Kombinácia materiálov, v každom prípade najvyššej kvality, nám umožňuje pohybovať sa v rozmedzí od cenovo veľmi prístupných, až po kuchynské linky spĺňajúce kritériá súčasného moderného dizajnu, vybavené najnovšími technológiami.

Harmonický vzhľad Vášho domova u nás nie je limitovaný len kuchynskou linkou. Vo farebnej a tvarovej jednotnosti s kuchyňou Vám ponúkame aj ostatný nábytok - vstavané skrine, postele, obývačkové zostavy, stolíky..

VYTVORÍME KUCHYNSKÚ LINKU PRESNE PRE VÁS